Menu

Pro účastníky Hvězdného byzynsu

Zdravím všechny účastníky sobotního setkání v Brně. Byla to skvělá akce a děkuji všem, kteří tam byli, za přispění ke skvělé atmosféře!

Při mojí přednášce jsem slíbil zaslat příručku "Nechte je, aby si o obchod řekli sami". V Brně bylo hodně lidí s podnikatelským duchem, a tak mě cestou z Brna napadlo k příručce přidat ještě jednu věc navíc, která udělá radost každému, kdo chce začít na internetu vyrazit podobným směrem jako ti lidé, kteří přednášeli na pódiu.

Tak tady jsou dvě věci: Odkaz na příručku je ta jedna. A ta druhá věc? Pozvánka do uzavřené skupiny. Pozvánka, která u některých účastníků brněnského setkání bude stát na začátku toho, že se za pár měsíců někde setkáme jako obchodní partneři:

1. Příručka "Nechte je, aby si o obchod řekli sami"

V příručce dávám návod na to, jak zorganizovat webinář s výzvou k akci. Toto příručka je neveřejná a dávám jí k dispozici pouze mým platícím zákazníkům E-konzultant Platinum, tak jí prosím nešiřte dál. V návodu ukazuji jak postavit webinář na platformě E-konzultanta, ale stejným způsobem to můžete udělat na jakémkliv jiném webu. Třeba na Klikwebu.

2. Pozvánka do uzavřené skupiny "Obchodní partneři Pavla Fary".

Není to pro všechny. Je to pro lidi, kteří už jsou rozhodnutí, že chtějí internet využít jako páku pro svoje podnikání.

Tato stránka je určena pouze účastníkům akce "Hvězdný byznys". Nepřeposílejte prosím odkaz na tuto stránku dál.

Děkuji a těším se, až se uvidíme někdy příště.
Pavel Fara