Menu

O Pavlovi

"Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené hrozby." To říkají jedni.

"Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené skvělé příležitosti." To říkají druzí. Říká to i Pavel Fara. A ukazuje to ostatním.

Pavel Fara je podnikatel, který vede dvě vlastní firmy.
Sám ve svém podnikání těchto příležitostí využívá. Je vizionářem, který úspěšně propojuje podnikatelské a obchodní aktivity v živém a v digitálním světě.

V roli lektora a konzultanta ukazuje firmám i obchodníkům, jak díky tomu prodávat víc. Žádná teorie. Jenom Pavlovo praxí prověřené postupy.

 

Od roku 2007 provozuje aplikaci E-konzultant, která slouží finančním poradcům k vytváření vlastních webových stránek.

V roce 2012 stál u zrodu portálu www.KurzyProRadost.cz, ze kterého se stal prostor s největší nabídkou tvořivých on-line kurzů.

Vedle těchto projektů se Pavel věnuje vzdělávání a mentoringu. Jeho živými kurzy a on-line kurzy už prošlo víc než 34 tisíc účastníků.
Jedním z nejprodávanějších kurzů se stal videokurz Radost z prodeje, nejobsáhlejší česko-slovenský kurz pro obchodníky.

Rodina

 

Má dva syny, na které je hodně pyšný. Mají se rádi, vzájemně si pomáhají a podporují se, i když už mají svoje rodiny. Při jejich výchově jim „nelovil ryby“, ale učil je, jak se „ryby loví“.  Dneska se oba živí prací, která je baví. Vedle synů má skvělou ženu Evu, která společně s ním vede jeden z jeho projektů. A to je web www.KurzyProRadost.cz

 

Pavlovo koníčky

 

Velkým koníčkem je fotografování. Díky dědečkovi, který jej k fotografování přivedl, se této činnosti věnuje celý život. Jeden čas se tím dokonce živil. Baví jej dělat fotky, které nedělá nikdo jiný. Velkou radost mu dělá cestování. Poznávat nová místa, nové lidi, objevovat jak lidé žijí, jak se baví, jak pracují a ochutnávat co jedí. "To je velké dobrodružství a poznání, které ti nikdy nikdo nevezme", říká o tom Pavel.