Menu

Živý kurz: „Obchodní a podnikatelské dovednosti“

...aneb:

"Jak si vytvořit nekonečnou frontu zákazníků"

 

Pro koho je kurz určen?

Živý kurz nejen pro živnostníky, podnikatele a obchodníky.

Tento kurz si rozhodně nenechte ujít, protože v této podobě už se nebude opakovat!

V čem je tento kurz výjimečný:

Živé kurzy obvykle pořádám sám. A tento kurz jsem připravil společně s mým společníkem, Pepou Cvrčkem. Máme za sebou jednak naše osobní podnikatelské aktivity a kromě toho jsme společně rozjeli úspěšný podnikatelský projekt.

Na kurzu se s Vámi podělíme o naše podnikatelské zkušenosti, ale hlavně Vám přineseme odpověď na kardinální otázku:

Jaký je rozdíl mezi průměrně neúspěšným podnikatelem a vyhledávaným expertem?

Obsah kurzu:

Tři důvody, proč většina lidí v podnikání neuspěje a návod, jak se s nimi vypořádat.

Vše jsme se učili za pochodu a přežili jsme i situace, u kterých většina začínajích podnikatelů vzdává podnikání a jde hledat zaměstnavatele. Dáme Vám návod, jak se vypořádat se vším, co Vás čeká nejen v začátku podnikání. Dozvíte se taky, jak se vyhnout krizovým obdobím v průběhu podnikání a jak se s nimi vypořádat. A pokud patříte k těm, kteří teprve hledají odvahu začít podnikat, ukážeme Vám způsob, jak u toho sedět nějaký čas na dvou židlích. A na podnikatelskou židli si přesednout až v době, kdy Vás o tom přesvědčí zisky z podnikání. Nebudete muset podnikat s obavou, jestli to dáte.

Obchodní dovednosti

Naučíme Vás, jak se dělá neodolatelná nabídka, která Vám přivede zákazníky. Získáte schéma na zdolávání námitek. Ukážeme Vám prodejní techniky, které z Vás udělají vyhledávaného experta ve Vašem oboru.

Jak začít podnikat v informačním věku na plné obrátky.

Prodávání nebo poskytování služeb nikdy nebylo tak snadné, jako dnes. I když prodáváte nebo poskytujete služby v živém světě, naučíme Vás, jak si udělat z internetu katalyzátor úspěchu. Katalyzátor, který Vás katapultuje o několik pater výš než ostatní podnikatele ve Vašem oboru. Dozvíte se, jak můžete díky internetu minimalizovat riziko neúspěchu a maximalizovat svoje obraty. Začít podnikat před dvaceti lety bylo spojeno s mnohem větším rizikem neúspěchu než dnes. Získáte podnikatelskou recepturu na využití všech vychytávek informačního věku.

Jak prodat každému, komu nabídnu moje služby nebo zboží

Dostanete do rukou návod, jak správně oslovovat nové zákazníky. Lidé jsou zahlceni informacemi a tunami nabídek. Nemají čas a nedají Vám svůj čas jen tak! To, co rozhodne, jestli si je okamžitě získáte, je Vaše KOMUNIKACE – slova, která používáte. Styl, jakým mluvíte k lidem, buďto pohřbí Vaše obchodní příležitosti zaživa, nebo napumpuje Váš bankovní účet k prasknutí. Platí to jak o komunikaci na internetu, tak při obchodování v živém světě.

Z kurzu odjedete s natrénovanou obchodní technikou, která Vám bude otevírat dveře. Na tréninku si vytvoříte obchodní „rýhu v paměti“, kterou už nikdy neztratíte.

Inspirujte se v naší podnikatelské laboratoři

Na kurzu Vás budeme učit věci, které máme sami vyzkoušené v praxi. oba máme svoje vlastní podnikatelské aktivity a vedle toho jsme společníky v projektu Kurzy Pro Radost, který jsme společně spustili před rokem. Dnes tento projekt generuje takový zisk, že by mohl být hodně slušným podnikatelským příjmem. A co je na tom skvělé, že vyděláváme i když jsme zrovna na lyžích nebo letíme na jih. Na kurzu Vám představíme vše, co nás dovedlo k úspěchu jak v našem společném projektu, tak v našich osobních podnikatelských aktivitách. Není nutné objevovat slepé uličky ani věci, které fungují. Všechno budete mít poskládané do škatulky k okamžitému použití.

 

GARANCE ? Garance vrácení peněz ? Jako obvykle!
Na mých kurzech nic neriskujete. Můžete jenom získat. Co znamená garance vrácení peněz?

Pokud v průběhu dvanácti měsíců nevyděláte pomocí prodejních technik, které se na kurzu naučíte, alespoň dvojnásobek ceny kurzu, dostanete cenu za kurz zpět.

V případě, že se Vám kurz nebude líbit, stačí za mnou v průběhu kurzu přijít a vrátím Vám celé kurzovné zpět.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozor! Aktuální informace o obsazenosti:

Vyprodáno!

Objednávkový formulář byl odstraněn ve středu, 26.4.

Může se stát, že někdo zruší svou účast - pokud chcete zapsat mezi náhradníky,
dejte mi o tom vědět mailem: pavelfara@pavelfara.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

pepa_cvrcek_300pxJosef Cvrček

Lektorování se věnuje 8 let a jeho živými kurzy prošlo přes 1500 lidí. Jeho online kurzy prošlo již 15 000 lidí. Své podnikatelské zkušenosti získal jako profesionální fotograf a později jako online obchodník. Věnuje se lektorování fotografie a marketingu. Má za sebou několik úspěšných projektů. Za nejúspěšnější lze považovat portál Kurzy Pro Radost a online projekt Vydělávej focením.

 

 

pavel fara ctverecPavel Fara

Před šesti lety stál u zrodu aplikace E-konzultant, kterou provozuje společně s manželkou v rodinné firmě Pireus, s.r.o. Před dvaceti lety začal sbírat obchodní zkušenosti jako finanční poradce, později vedl malé i větší týmy a v posledních letech pořádá kurzy pro obchodníky, finanční poradce a manažery obchodních týmů. Společně s Josefem Cvrčkem provozuje portál KurzyProRadost.cz . Jeho živými kurzy a on-line kurzy prošlo víc než 20 000 lidí.

 

 

Reference od účastníků živých kurzů Pavla Fary:

 • Nejvíc mne oslovila pozitivní manipulace, t.j. že vím, jak svému způsobu práce s klientem říkat, zejména základní teze „pracovat s tím, co má klient v hlavě“. Milena Kratochvílová
 • Velkým přínosem pro mne rozlišení pozitivní a negatvní manipulace a představení mé práce klientovi.Dagmar Rendlová
 • Kurz mi přinesl to, co jsem očekávala a chtěla bych vést kurz tak, jako Vy, a proto jsem také přijela. Profesionální vedení, shrnutí všech informací během výkladu a vedení. Ludmila Kohlová
 • Jsem rád, že jsem se na seminář dostal, byť na poslední chvíli. Opět mne to obohatilo a pomáhá mi to v práci! Rosteme spolu! Ladislav Blažek
 • Bylo příjemné se opět setkat. Kurz byl zajímavý a inspirativní. Iveta Pechová
 • Byla jsem mile překapena z atmosféry. Den utekl rychle. Simona Flossmannová
 • Líbil. Dávalo to smysl. Prezentováno srozumitelnou (důvěryhodnou) formou. Roman
 • Líbilo, utvrdil jsem se, že vzdělání prodává   T. Kalous
 • Srozumitelné, poučné, zase jednou jsem si připadala jako žák. Je skvělé vyzkoušet si život na nečisto.Jana Vyležíková
 • Ano. Určitě si odnáším zajímavé informace. Děkuji. Danuše Drohobecká
 • Nové pro mé postupy – inspirace. Neformální, zajímavé, příběh a přístup. Vladimír Veselý
 • Bylo to fajn. Jasné a srozumitelné. Díky. Jan Horáček
 • Dnešní kurz byl super, opět jsem se přesvědčil, že když člověk něco absolvuje znova, vždy si něco odnese.  Zaujala mne myšlenka 3min prodeje . Dělám to podobně,  ale tato praxe mne překvapila. Celkový dojem z kurzu je pozitivní a těším se na další. Vladimír Šubrt

 

Potřebujete se na něco zeptat? Zavolejte nám: +420 723 907 169