Menu

Kurz „Jak prodat na každé schůzce“

Tyto informace jsou neveřejné a jsou určené jenom Vám, proto prosím nepřeposílejte odkaz na tuto stránku nikomu dalšímu.IMG_5844_orez

Živý kurz "Jak prodat na každé schůzce" budu veřejnosti představovat až 10. ledna 2014 a jeho cena je 6.900,- Kč (249,- EUR).
Pro Vás jsem udělal na Kongresu speciální nabídku a platí pro Vás cena 2.900,- Kč (99,- EUR).  Kurzovné stačí doplatit do 10. ledna, ale pár lidí se ozvalo, že by chtěli dát platbu do nákladů letošního roku a zaplatit ještě letos. Proto posílám informace k platbě už teď. Kurzovné prosím doplaťte podle těchto pokynů:

1.) Od částky 2.900,- Kč (99,- EUR) odečtěte Vámi zaplacenou zálohu na Kongresu a tuto částku poukažte na účet číslo :
43-4357930217/0100

Jako variabilní symbol uveďte Vaše IČ  a do vzakzu pro příjemce uveďte Vaše jméno

2.) Po připsání platby na účet Vám obratem zašleme fakturu se zdanitelným plněním roku 2013 nebo 2014, podle toho, kdy platbu odešlete

3.) Pro platbu ze Slovenska budete potřebovat tyto údaje:

IBAN:  CZ2901000000434357930217
SWIFT kód:  KOMBCZPPXXX

Kurz proběhne v termínech 25.2. v Praze a 27.2. v Brně od 10.00 do 18.00. Oblečení je neformální a kromě svého notebooku nepotřebujete s sebou vozit nic dalšího - všechny materiály a psací potřeby obdržíte na místě.

Pozvánku s přesným programem obdržíte dva týdny před termínem kurzu. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

A pro úplnost je tady ještě jednou obsah kurzu:

 

Živý kurz Pavla Fary

“Jak prodat na každé schůzce”

Kurz pro nastartování úspěšných prodejních technik v novém roce 2014

 

 

Obsah kurzu:

1. Jaká slova používají úspěšní poradci

Dostanete do rukou návod, jak správně oslovovat nové zákazníky. Lidé jsou zahlceni informacemi a tunami nabídek. Nemají čas a nedají Vám svůj čas jen tak! To, co rozhodne, jestli si je okamžitě získáte, je Vaše KOMUNIKACE – slova, která používáte. Styl, jakým mluvíte k lidem, buďto pohřbí Vaše obchodní příležitosti zaživa, nebo napumpuje Váš bankovní účet k prasknutí.

Z kurzu odjedete s natrénovanou obchodní technikou, která Vám bude otevírat dveře. Tuto techniku jsem několik let úspěšně používal k otevírání dveří u nových klientů. Na tréninku si vytvoříte obchodní „rýhu v paměti“, kterou už nikdy neztratíte.

2. Jak být klienty vnímán jako EXPERT

Lidé hledají  EXPERTY! Profíky, kterým věří, že vyřeší jejich problém. Nechtějí se potkávat s poradci, kteří jim budou něco vnucovat. Chtějí EXPERTY, kterým věří. Budete to VY, nebo někdo jiný? Naučíte se obchodní techniku, která Vám pomůže získat obchody i tam, kde byste jinak neuspěli.

 

3. Nechte zákazníka, aby si o to řekl sám

Na kurzech asertivity se lidé učí, že asertivita je správně a manipulace je špatně. Je to ale jinak! Manipulace je taky správně. Je nutné jenom rozlišovat mezi NEGATIVNÍ manipulací a POZITIVNÍ manipulací. Když to budete umět, přinese Vám to obchody i tam, kde jiní odcházejí s nepořízenou.

 

4. Naučte sociální sítě pracovat pro sebe
!

Naučíte se, jak konkrétně komunikovat na sociálních sítích tak, aby Vám získávaly nové zákazníky. Různé způsoby komunikace na Facebooku, LinkedInu a Google+ si nejen vysvětlíme, ale hned si otevřeme počítače a během kurzu získáme nové kontakty do Vašich sociálních sítí.

5. Jak napsat e-mail, který Vám domluví schůzky na každý den

Umíte si představit, že napíšete skvělý prodejní e-mail, rozešlete ho a najednou se Vám ze všech stran začnou sypat peníze, i když zrovna trávíte čas na dovolené?

 

Speciální nabídka pro účastníky Kongresu finančních poradců:

 

Cena kurzu  pro přihlášky v lednu 2014:  6.900,- Kč nebo 249,- EUR

Speciální cena pro účastníky Kongresu: 2.900,- Kč nebo 99,- EUR (za tuto cenu můžete pro sebe objednat maximálně dvě místa) a je nutné uhradit cenu kurzu nejpozději do 10.ledna 2014