Menu
Pavel Faramoderni-prodejni-techniky

Stáhněte si zdarma: Jak prodávat víc díky internetu

Sám jsem se v podnikání na internetu naučil hodně věcí. Třeba zvýšit tržby na pětinásobek. To mi udělalo radost. Ale taky jsem se naučil jaké to je, když na něčem řadu měsíců pracujete a pak si musíte říct nepříjemnou pravdu: „Tudy cesta nevede“. V tomto e-booku mám pro Vás tipy, jak díky internetu prodávat víc. A taky se tu dozvíte, kudy cesta nevede.

Obchodnická akademie

Obchodnická akademie

Online kurz ZDARMA pro obchodníky a podnikatele. Odhalte postup, jak se zbavit odmítání, získat prestiž a přitáhnout zákazníky, kteří volají sami?

Mám velkou radost z toho, že se mi daří pomáhat obchodníkům mít větší radost ze života. Všech referencí si vážím a velmi za ně děkuji.

Pavle, velmi děkuji za inspirativní rady, podněty a vychytávky. Je pro mne přínosné slyšet, jak dělat videa a články jsou úžasné. Vyvolaná atmosféra mezi „kolegy“ a spoluškolícími mne posunula a podnítila k další práci na sobě.

Jana Dostálová

Dnešní kurz byl super, opět jsem se přesvědčil, že když člověk něco absolvuje znova, vždy si něco odnese. Zaujala mne myšlenka 3min prodeje . Dělám to podobně, ale tato praxe mne překvapila. Celkový dojem z kurzu je pozitivní a těším se na další.

Vladimír Šubrt

Dozvěděla jsem se nové informace, jak pracovat s větším množstvím klientů a mít další nové klienty. Také stručné představení fin. plánu se mi líbilo, začnu využívat.

Marie Šmídová

Jak prodávat více díky internetu