pavel-fara-logo-sv

Skvělá práce v Rokycanech

Spolupráce


Jestli hledáš práci, která je pestrá, se skvělými lidmi a dobře placená, tak pro tebe něco mám. Hledáme do našeho týmu člověka z Rokycan nebo okolí, kterého bude bavit pestrá práce na našich on-line projektech.


Možná to nevíš, ale v naší Rokycanské kanceláři vznikají skvělé internetové projekty, kterým tleskají lidé nejen v celém Česku, ale i na Slovensku. Je to třeba vzdělávací portál Kurzy pro radost, aplikace na tvorbu webů Webinson, Optimail nebo E-konzultant. Jestli tě baví věci kolem internetu, tak jsi náš člověk a chceme tě pozvat, aby ses stal součástí našeho týmu. Pro začátek stačí, že tě baví věci kolem internetu, sociálních sítí jako je Facebook, umíš dobře česky a aspoň trochu anglicky. Občas je potřeba, abys zvednul telefon našim zákazníkům nebo jim pomohl na dálku s nastavením aplikací, které od nás kupují.


Budeš s námi u natáčení videokurzů, občas napíšeš text článku na náš web nebo vybereš obrázky z databáze do reklamy na Facebooku. Práce u nás je hodně pestrá. Nemusíš ale úplně všechno umět, pro začátek stačí, když budeš umět aspoň něco z toho, o čem mluvím. Můžeš se u nás naučit věci jako natáčení a stříhání videa, internetovou reklamu, tvorbu webů, ale taky komunikaci se zákazníky, řízení projektů a zákaznickou podporu.

Máme pro tebe práci, která je pestrá, dobře zaplacená a hodně flexibilní. Je to práce na plný úvazek, ale můžeš si u ní organizovat svůj čas podle sebe. Dva dny v týdnu tě potřebujeme mít u nás v kanceláři v Rokycanech a ostatní dny můžeš pracovat na dálku. Budeme po tobě chtít abys nefňukal, když se na nás občas navalí víc práce a budeš muset trochu víc máknout.


Odměnou ti bude něco, čemu říkáme prázdninový režim. To znamená, že v červenci a srpnu děláme jenom to, co je nutný, a zbytek času cestujeme, jsme na koupališti nebo u moře, ale pořád s počítačem a chytrým telefonem na datech. Je to práce ideální pro člověka, který ocení flexibilitu, má rád cestování a nezná slovo „nejde to“. Vytížíme tě na sto procent a protože naše projekty se odehrávají ve třech firmách, tak se nejedná o pracovní poměr, ale práci na IČO.


Jestli se ti tahle nabídka líbí, tak nám dej o sobě vědět. Nepotřebujeme tvůj životopis, stačí když nám vyplníš dotazník dole pod videem. My se na něj podíváme a nejpozději do dvou týdnů se ti ozveme. Je nám jedno, jestli je ti dvacet nebo padesát. Je nám jedno, jestli jsi kluk nebo holka. Potřebujeme, aby s tebou byla legrace, abys uměl máknout, když je potřeba, aby ti dělal radost prázdninový režim, abys nefňukal, když se ti něco nepodaří hned napoprvé, aby tě bavil digitální svět a aby ses rád učil nové věci. No a taky aby tě bavilo dostat za dobrou práci hodně dobré peníze.


Těšíme se na tebe.

Vyplň dotazník a ozveme se ti


Pavel Fara © 2020