Školení Jak prodat na každé schůzce

Jeden z nejoblíbenějších živých kurzů Pavla Fary.
Nastartujte po prázdninách s novým nábojem a získejte nové obchodní dovednosti!

Co na školení získáte:

Prodejní techniky, které vám pomohou získávat víc zákazníků a obchodů.

Pro koho je určeno:

Obchodní zástupci, realitní makléři, finanční poradci a každý, koho živí osobní prodej.

Obsah školení

  • Nechte zákazníka, aby si o to řekl sám. Naučíte se, jak pozitivně ovlivňovat zákazníky k tomu, aby si o vaše služby nebo zboží řekli sami.
  • Jak udělat nabídku, která se nedá odmítnout. Ukážeme si tři techniky, které vám pomohou prodat i zákazníkům, u kterých byste jinak neuspěli.
  • Emoční prodej. Emoční prodej má svá pravidla, která hodně obchodníků nezná a nevyužívá. Přitom je to jedna z nejlépe fungujících prodejních technik. Naučíte se, jak pracovat s emocemi zákazníka a díky tomu prodávat víc.
  • Jak si udělat z námitek prodejní příležitost. Námitky mohou být skvělým prodejním spojencem, když s nimi umíme správně zacházet. Existuje šest důvodů, které vedou zákazníky k tomu, aby přicházeli s námitkami. Znalost těchto šesti důvodů vám umožní námitkám jednak předcházet a taky na ně správně reagovat.
  • Jaká slova používají úspěšní obchodníci. Dostanete do rukou návod, jak správně oslovovat nové zákazníky. Lidé jsou zahlceni informacemi a tunami nabídek. Nemají čas a nedají vám svůj čas jen tak. To, co rozhodne, jestli si je okamžitě získáte, je vaše komunikace - slova, která používáte. Styl, jakým mluvíte k lidem budťo pohřbí obchodní příležitosti zaživa nebo napumpuje vaše bankovní konto k prasknutí.
  • Tři prodejní techniky, které už nefungují a přesto je hodně obchodníků používá. Sám jsem kdysi tyto techniky používal, ale dneska už nefungují. Spíš zákazníky odrazují. Ukážeme si je a vysvětlíme, proč je nepoužívat.
  • Bonusové téma: "První pomoc při ztrátě motivace a nadšení." Občas se nám to přihodí každému. Pár věcí se nepodaří. Nebo se vrátíme z delší dovolené a práce nás netěší jako dřív. Samozřejmě to promlouvá i do obchodních výsledků. Existuje technika, která vám v těchto situacích pomůže.

Termíny školení:

Praha               27.9. 2015                od 9:30 do 16:30​

Brno                 29.9. 2015                od 9:30 do 16:30​​

Cena celodenního školení:

5.900,- Kč​                 218,- EUR

Získejte za speciální cenu pro první objednávky hned teď !

Speciální cena pro první objednávky bude na této stránce k dispozici pouze do 31. srpna nebo do obsazení míst pro první objednávky. Objednejte si svoje místo ještě dnes a získejte kurz za poloviční cenu!

Záruka vrácení peněz  na všech živých kurzech

Pokud vám kurz nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, dostanete na místě svoje peníze zpět. Stačí když kdykoliv v průběhu dopolední části nebo o přestávce na oběd požádáte o vrácení peněz a bez dalšího vysvětlování dostanete celou platbu v hotovosti zpět.

Co říkají o kurzech Pavla Fary jeho účastníci:

Skvělý kurz, díky za něj!


Kurz byl velice zajímavý, přínosný a obohacujcí. Jeden z nejpovedenějších kurzů, které jsem absolvovala. Spousta jiných pohledů a informací.

Monika Pilátová

Spousta nových informací!


Kurz byl obsažný a motivační. Příjemní lidé, Pavlův projev zábavný a poutavý. Některá témata jsem si tu znovu připomenula a k tomu doslala spoustu nových informací.

Dana Barátová

Kurz splnil moje očekávání!


Kurz se mi líbil, splnil moje očekávání. Je to praxí ověřené, skvělé doporučení, co funguje a co ne. Teď už jen dát se do akce a věci převést do praxe :-).

Ivana Červinková