Naučím váš obchodní tým dělat on-line schůzky.
Do tří dnů.


Od začátku karantény náš on-line kurz 
absolvovalo přes
400 finančních poradců
a výsledky jsou skvělé!Letos jsme spustili také verzi
pro firemní zákazníky.

Pavel Fara

V čem je náš on-line kurz unikátní ?

 • 1
  Víme, že funguje...
  Tento kurz absolvovalo již více než 400 finančních poradců, kteří byli schopni během tří dnů transformovat své podnikání do online a začít dělat online schůzky. A během dalších dnů potom první obchody.
 • 2
  Je rychlejší...
  Můj on-line kurz pro finanční poradce probíhal osm let po sobě vždy 3 týdny. Letos jsme kurz akčně zaměřili pouze na on-line schůzky a zkrátili jej na tři dny, během nichž získají vaši finanční poradci všechno k tomu, aby mohli dělat online schůzky. 
 • 3
  Ve vašich firemních hodnotách...
  Do firemní verze on-line kurzu umíme začlenit vaše ředitele a manažery. Po předchozí dohodě bude celý kurz probíhat tak, aby byl v souladu s vašemi firemními hodnotami.

Co všechno účastníci online kurzu získají?

 • Automatizovaný kalendář pro sjednávání online schůzek
 • Konferenční místnost pro vedení online schůzek
 • Návod, jak zvát stávající i nové klienty na online schůzky
 • Přístup do uzavřené skupiny s motivačními on-line workshopy pod mým osobním vedením 
 • Návod, jak získávat nové klienty z internetu
 • Prostor pro konzultace v reálném čase, kde budeme vašim obchodníkům s celým týmem k dispozici

O mně


Po patnácti letech práce v oboru finančního poradenství jsem poprvé zažil, jaké to je, když se vám ozve klient sám díky internetu. Psal se rok 2008. Začal jsem to hned učit své kolegy, ale brzy jsem si uvědomil, že v prostředí, kde se skloňují výrazy jako volání na studené kontakty a call party, už nemůžu dál fungovat.

Od roku 2010 učím poradce ze všech firem na českém a slovenském trhu. Do mého prvního on-line kurzu se přihlásilo přes 200 poradců a celkem za tu dobu mými kurzy prošlo víc než 6.000 obchodníků.  Před třemi roky jsme poprvé do výuky začlenili on-line schůzky. Letos jsme díky karanténě poprvé připravili také verzi kurzu pro firemní obchodní týmy.

Jsme malá rodinná firma, která se soustředí výhradně na internetové a marketingové služby pro finanční poradce. Učíme je, jak z on-linu získávat nové klienty a nové obchody.

Co o kurzu říkají jeho absolventi?  

quote-left

Účastnil jsem se tři kurzů od Pavla Fary a vždy jsem se dozvěděl novinky z online světa pro finanční poradce. Načerpané informace praktikuji na svém webu a v online komunikaci s klienty. Pokud chcete proniknout do online světa finančních poradců, tak jste u Pavla na správné adrese.


quote-right
Jakub Hnila

Jakub Hnila

www.jakubhnila.cz

quote-left

Vždy jsem pracoval telefonicky a obvolával známé a lidi v mém okolí. Ale dnes mám klienty i z Košic, přestože jsem tam nikdy nebyl. A to jen díky vědomostem z Pavlovo kurzů.

quote-right

Ľuboš Cesnek

www.luboscensnek.sk

quote-left

Začal jsem postupně dělat věci z Pavlova kurzu a po pár dnech jsem měl díky internetu domluvené dvě schůzky. Jedna z nich už skončila obchodem, který mi přinesl na provizi 25 tisíc.

quote-right
Petr Mikuláček

Petr Milukáček

www.petrmikulacek.cz

quote-left

Bez E-konzultanta si už finanční poradenství nedokážu představit. Díky němu jsem neustále v hlavách všech stávajících i potenciálních klientů a vždy, když řeší nějakou situaci, u které je potřeba finanční poradce, tak si vzpomenou na mě. Automatický emailing navíc šetří i můj čas a peníze. Toto byla nejlepší investice do podnikání. Vřele doporučuji.

quote-right

Ondřej Veszelei

www.ondrejveszelei.cz

Chcete si o tom říct víc?
Sjednejte si se mnou on-line schůzku: 


Pokud se chcete spojit telefonicky, zavolejte na moje číslo:

+420 602 326 424 

2024 © Pavel Fara