Měsíc plný inspirace – Pavel Fara

- PRÁZDNINOVÉ INSPIRACE -


Získejte 13 skvělých inspirací přímo do vašeho e-mailu!

arrow-down

Někdy stačí malá inspirace k tomu, abychom dokázali velké věci!

 • 1
  NYNÍ JE IDEÁLNÍ DOBA
  Léto je označováno za okurkovou sezónu. Nic se neděje, nic se neřeší, lidé jsou na dovolené a odpočívají. Ideální čas na to začít se vzdělávat a vrátit se do práce s novými vědomostmi.
 • 2
  4 TÝDNY PLNÉ INSPIRACÍ
  4 týdny budete dostávat do vaší e-mailové schránky a chatbota inspirace, které vám pomůžou vrátit se po létě do práce s novými dovednostmi. A kdo ví, třeba se inspirujete pro velkou změnu.  
 • 3
  BUDE TO STÁT ZA TO
  Mé inspirace se netočí jen kolem podnikání a vydělávání peněz. Chcete poradit, jak lépe vystupovat před lidmi? Jak si zlepšit paměť nebo jak se vyhnout syndromu vyhoření? 

Co o inspiracích říkají ti, kteří je již mají? 

Jak málo stačí ke štěstí? Po přečtení inspirací jsem se odhodlala změnit své zaměstnání a po mnoha letech se zbavila svého největšího strachu - vystupování před lidmi. Děkuji za tyto inspirace!

Eva Králová


Pavle, ještě jednou díky za vaše inspirace! Měl jsem trochu obavy, že 4 týdny jsou dlouhá doba ale stálo to za to. Každému bych doporučil věnovat inspiracím každý den alespoň pár minut. Každý e-mail si pořádně přečíst a promyslet si další kroky.   

Petr Novotný


Inspirace jsou úžasné. Komukoliv kdo by chtěl takovéto inspirace hanět bych doporučil jednoduše si spočítat cenu jeho času práce na hodinu a jak dlouho by jim trvalo takovéto informace dát dohromady, protřídit, všechny vyzkoušet a pak znova shromáždit a dodat někomu jinému v této formě. Osobně si myslím že skvělý obchod si je koupit. Tak má vypadat skutečně užitečný produkt!

Svatopluk Malý


O mně 


Po patnácti letech práce v oboru finančního poradenství jsem poprvé zažil, jaké to je, když se vám ozve klient sám díky internetu. Psal se rok 2008. Začal jsem to hned učit své kolegy, ale brzy jsem si uvědomil, že v prostředí, kde se skloňují výrazy jako volání na studené kontakty a call party už nemůžu dále fungovat.


A tak jsem v roce 2010 po osmnácti letech ukončil své působení na trhu finančních služeb a začal jsem tyto dovednosti učit poradce ze všech firem na českém a slovenském trhu. Do mého prvního kurzu se přihlásilo přes 200 poradců a celkem za tu dobu mými kurzy prošlo víc než 6.000 účastníků.


V naší firmě E-konzultant.cz děláme internetové a marketingové služby pro finanční poradce. Učíme je, jak díky internetu získávat nové klienty a nové obchody. Budu se na vás spolu s mými kolegy těšit v mém nové online konzultačním programu! 

arrow-down

Získejte sérii inspirací přímo do vašeho e-mailu!