Pověst finančních poradců není nejlepší

Finanční poradce je profese, která nemá dobrou pověst. Často se stává, že si koupíte spoření a když z něj chcete vybrat, tak zjistíte, že tam nic není. Spořili jste do černé díry. Jaká je vaše zkušenost?

Připravuji publikaci, která se jmenuje „Finanční poradci na odstřel“. Do této publikace sbírám reálné příspěvky od spotřebitelů a chci se za tyto příspěvky odměnit. Napište mi do facebookového formuláře ve spodní části stránky svůj komentář s odpovědí na toto téma:

Jaká je vaše zkušenost s finančními poradci?
Přišli jste někdy díky špatným radám poradce o peníze? Pokud ano, tak jak to probíhalo?
Anebo naopak: Máte s finančním poradcem dobrou zkušenost?

Získejte publikaci zdarma!

Napište do komentáře pod příspěvek svůj názor a sdílejte ho na facebooku. Čím zajímavější příspěvek, tím bude mít více lajků a sdílení. Na přelomu května a června bude publikace na světě a každému, kdo mi na této stránce přispěje svým příspěvkem, pošlu publikaci zdarma.

  • Iva Pekarova

    Známá začínala jako fp, při první schůzce zjistila info ode mě a na druhou schůzku s sebou vzala svého šéfa. Nezmínila předem, že ho vezme a ukázali finanční plán,vytáhli připravené smlouvy a chtěli, ať to hned podepíšu. Poměrně negativní zážitek. Nyní dělám sama finančního poradce (www.akademiefinanci.cz). Děkuji pane Faro, jak vzděláváte poradce.